نوآوید یک پلتفرم نوآوری باز با رویکرد جمع سپاری می‌باشد، بطوری که از یک طرف سازمان‌ها چالش‌ها را مطرح می‌کنند و از طرف دیگر نوآوران به چالش‌ها پاسخ می‌دهند و پاداش مالی می‌گیرند. از یک سوی شرکت‌های خصوصی، سازمان‌های دولتی و غیرانتفاعی، موسسات پژوهشی، مراکز نوآوری و دپارتمان‌های تحقیق و توسعه که به دنبال نوآوری به شکل سریع و مقرون به صرفه هستند می‌توانند چالش‌های نوآوری خود را روی پلتفرم نوآوید قرار دهند. از سوی دیگر پلتفرم نوآوید از طریق ارتباط با نوآوران در سراسر کشور شامل متخصصان و نخبگان، آینده پژوهان، پژوهشگران، اساتید دانشگاه، دانشجویان، مشاوران خبره، مشتریان و… بستر و شرایط لازم برای حل چالش‌های نوآوری سازمان‌ها را فراهم خواهد نمود.

واکاویک به عنوان یکی از چالش‌آوران در پلتفرم نوآوری فعالیت می‌کند. ما در واکاویک بر این باور هستیم که راه‌حل‌های نوین و بهینه برای چالش‌های بزرگ و جدید، با رویکرد‌های نوآورانه ایجاد می‌شوند و رویکرد نوآوری باز یکی از بهترین راهکارها برای توانمند‌سازی نوآوران برای یافتن چنین راه‌حل‌هایی است.

از همین رو، از همه افرادی که فکر می‌کنند می‌توانند از خلاقیت خود برای حل چالش‌های مهم استفاده کنند، دعوت می‌کنیم تا چالش‌های واکاویک در پلتفرم نوآوید را بررسی کنند.

 

لینک کوتاه این یادداشت: https://blog.vakavic.com/YIQXE
0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

Please wait...

ممنون از عضویت در خبرنامه

تنها برای ارسال آخرین مطالب از ایمیل شما استفاده می‌کنیم :)